Lentet e kontaktit MAGIC 8 Colors Super Natyral Lente me ngjyra të lira për sy Shitje me shumicë 14,5 mm Lente kontakti të buta

Përshkrim i shkurtër:


 • Emri i markës:Bukuri e larmishme
 • Vendi i origjinës:KINA
 • Seria:MAGJIKE
 • SKU:K19 K20 K21 K27 K31 K46
 • Ngjyrë:Blu Magjike |Gri Magjike |Magic Hazel Magic Green | Bizhuteri | Wainut
 • Diametri:14.50 mm
 • Certifikimi:ISO13485/FDA/CE
 • Materiali i lenteve:HEMA/Hidrogel
 • Fortësia:Qendër e butë
 • Kurba bazë:8.6 mm
 • Trashësia e qendrës:0.08 mm
 • Përmbajtja e ujit:38%-50%
 • Fuqia:0.00-8.00
 • Përdorimi i periudhave të ciklit:Vjetore / Mujore / Ditore
 • Ngjyrat:Përshtatje
 • Paketa e lenteve:Flluskë PP (e parazgjedhur)/Opsionale
 • Detajet e produktit

  Profili i Kompanisë

  Shërbimet tona

  Etiketat e produktit

  总视频-Mbulesa

  detajet e produktit

  MAGJIKE

   

  1. Lëshoni magjinë tuaj të brendshme: Seria MAGIC DBEYES

  Hyni në një mbretëri ku magjia dhe bukuria bashkohen me serinë MAGIC të Lenteve të Kontaktit DBEYES.Më shumë sesa thjesht lente, ky koleksion është një testament i fuqisë transformuese të iluzionit, duke shtuar një prekje eterike në shikimin tuaj përmes një lente unike dhe magjie.

  2. Iluzioni i mundësive të pafundme

  Lentet MAGIC shkojnë përtej përmirësimit të zakonshëm;krijojnë iluzionin e mundësive të pafundme.Çdo lente është krijuar për t'ju transportuar në një botë ku sytë tuaj bëhen kanavacë për një mori shprehjesh magjepsëse, duke zbuluar magjinë brenda.

  3. Artist në çdo injorim

  Përjetoni mjeshtërinë në çdo hap të parë me serinë MAGIC.Këto lente nuk kanë të bëjnë vetëm me ndryshimin e ngjyrës së syve;ata janë për të krijuar një kryevepër me çdo shikim.Modelet dhe dizajnet e ndërlikuara shtojnë një element befasie dhe magjepsjeje, duke i kthyer sytë tuaj në një vepër arti.

  4. Formimi i realitetit tuaj nëpërmjet iluzionit

  Lentet MAGIC ju ftojnë të formësoni realitetin tuaj përmes iluzionit.Pavarësisht nëse dëshironi të përmirësoni bukurinë tuaj natyrore ose të krijoni një pamje të guximshme, të botës tjetër, këto lente janë mjeti juaj për vetë-shprehje.Përqafoni magjinë e transformimit dhe lërini sytë tuaj të tregojnë një histori.

  5. Përtej perceptimit, duke u bërë i paharrueshëm

  Lentet MAGIC ripërcaktojnë perceptimin, duke e bërë shikimin tuaj të paharrueshëm.Duke luajtur me ngjyrat, modelet dhe iluzionet, këto lente sigurojnë që çdo pamje të bëhet një moment i paharrueshëm.Sytë tuaj bëhen një nismë bisede, duke magjepsur zemrat dhe duke lënë një përshtypje të qëndrueshme.

  Në një botë ku realiteti shpesh përzihet në të zakonshmen, seria DBEYES MAGIC ju fton të kaloni në të jashtëzakonshmen.Këto lente nuk janë vetëm një aksesor;ato janë një prekje magjie që ju fuqizon të përqafoni të jashtëzakonshmen në përditshmërinë tuaj, duke e transformuar shikimin tuaj në një vepër arti magjepsëse.Zbuloni magjinë brenda jush me DBEYES.

   

  biaodan
  k21
  k20
  k19
  12
  11
  9

  Avantazhi ynë

  合集
  pse na zgjodhet ne
  PSE ZGJEDHUR (1)
  PSE ZGJEDHUR (3)
  PSE ZGJEDHUR (4)
  PSE ZGJEDHUR (5)
  wenzi

   

   

   

   

   

   

   

  MË TRUAN NEVOJAT TUAJA PËR BLERJE

   

   

   

   

   

  LENTE ME CILESI TE LARTE

   

   

   

   

   

  LENTE TË LIRA

   

   

   

   

   

  FABRIKE E FUQYSHME LENSE

   

   

   

   

   

   

  PAKETIMI/LOGO
  MUND TË PERSONALIZOHET

   

   

   

   

   

   

  Bëhuni Agjenti ynë

   

   

   

   

   

   

  MOTORI FALAS

  Dizajni i paketës

  f619d14d1895b3b60bae9f78c343f56

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • teksti

  ea49aebd1f0ecb849bccf7ab8922882Kompania Profili

  1

  Kallëp për prodhimin e lenteve

  2

  Punëtori për injektimin e mykut

  3

  Printim me ngjyra

  4

  Workshop printimi me ngjyra

  5

  Lustrim i sipërfaqes së lenteve

  6

  Zbulimi i zmadhimit të lenteve

  7

  Fabrika jonë

  8

  Ekspozita Ndërkombëtare e Syzeve në Itali

  9

  Ekspozita Botërore e Shangait

  shërbimet tona
 • produkte të lidhura