lente e qartë
lente kontakti me ngjyra
lente gri
lente kontakti
ngjyra e syve kafe lajthi
lentes de kontakto
lente me ngjyra
lente e qartë
lente kontakti me ngjyra
lente kontakti me ngjyra
lente gri

Produktet tona

Më shumë>>

e tymosur

hetim Shiko detajet

rusisht dhe mace e egër

hetim Shiko detajet

hidrokor

hetim Shiko detajet

lente e qartë

hetim Shiko detajet

madhështore

hetim Shiko detajet

lente kontakti me ngjyra

hetim Shiko detajet

lente gri

hetim Shiko detajet

lente kontakti

hetim Shiko detajet

ngjyra e syve kafe lajthi

hetim Shiko detajet
9_02

SILIKONI

HIDROGEL

Lentet tona të pastra me hidrogel silikoni kanë të njëjtën përshkueshmëri të lartë të oksigjenit si Coopervision dhe përmbajtje më të përshtatshme uji, duke ju lejuar t'i mbani ato për një kohë të gjatë pa tharje.Përdorimi i materialit hidrogel silikoni në shkallë nano i bën lentet më të buta dhe më efikase për mbrojtjen e syve.Është bërë nga teknologjia e dyfishtë hidratuese dhe mbyllëse e ujit që i mban sytë tuaj të hidratuar dhe të rehatshëm për t'u veshur gjatë gjithë ditës.Kurba e bazës është projektuar si një sipërfaqe asferike, e cila mund të përshtatet në mënyrë të përkryer me kornenë, duke ju lejuar të shijoni një përvojë të veshjes lakuriq.

LENE E PASTER

LENTET ME RECET MUND TË BËHEN TË PERSONALIZUARA

Fleksibilitet i lartë Jo të huaj Oksigjen i lartë
Kundër plakjes Ndjesia e trupit Përshkueshmëria
KONTAKTONI

Avantazhi ynë

Fabrika

ComfPro Medical Devices Co, Ltd. është themeluar në vitin 2002 ka fabrikën e vet. Kompania jonë mbulon një sipërfaqe prej 20000 metrash katrorë Kompania jonë mbulon një sipërfaqe prej 20000 metrash katrorë.Ne jemi një ndërmarrje e teknologjisë së lartë që fokusohet në shitjen, kërkimin, prodhimin dhe shitjet e lenteve të kontaktit të pajisjeve mjekësore

OEM/ODM

Shërbimi i personalizuar:
1. Modeli i ngjyrave të lenteve të përmbajtjes
2. Lentet e përmbajtjes duke përdorur ciklin:
(Ditore, Mujore, Vjetore)
3.Diametri i lenteve të përmbajtjes
4.Fuqia e lenteve të përmbajtjes
5. Përmbajtja e ujit të lenteve
6.Paketimi, logoja, ngjitësit e etiketave etj
7.Shërbim tjetër ju lutemi na kontaktoni

Shërbimi

1. Në magazinë: koha e dorëzimit 3-5 ditë
Me porosi: koha e dorëzimit 5-15 ditë
2. Garancia pas shitjes: 5 vjet
3. Reklamimi në rrjetet sociale
4.Foto modele&Cmimi me shumice
5. Metoda logjistike: DHL/FEdex/UPS/EMS
6. Pagesa: TT/Paypal/Kartë krediti/Kartë depozite/West Union
7. Shërbimi 1V1 në linjë 24 orë

Agjent Global

1.Blerjet mujore prej 6000 çiftesh e më shumë, ose një rimbushje e vetme prej 10000$, ju mund të bëheni klientët tanë VIP.
2. Shuma vjetore e blerjes arrin 100000$ për të shijuar agjencinë ekskluzive lokale.
3. Reklamimi në mediat sociale: Ne kemi 100000 ndjekës në Tiktok, të cilët mund t'ju ndihmojnë të promovoni markën në vend.
4. Për më shumë informacion ju lutemi na kontaktoni.

Të drejtat e agjencisë

1.Bëhuni agjenci e markës sonë dhe përfito 30% ulje për 3 muajt e parë!
2.Blini më shumë se 1000 palë, do të keni dhuratë lente, qerpikë, gozhdë.
3. Kompania do të ofrojë fotot e modeleve më të fundit, fotot dhe videot promovuese çdo muaj për klientët VIP.
4. Mostra falas të produkteve të reja çdo muaj.

NAVIGACIONI I SERISË

  • sfond5
  • 2-LETRA-THERJE-SILIKOHIDROGEL
  • 3-CRAZY-LENTES
  • 5-PAKETIMI-PERSONALIZIM
  • 6-LENE-AKSESORË KONTAKT

Videoja jonë e fabrikës

shengchan

harta

Franca

mbeshtetje teknike
mbeshtetje teknike mbeshtetje teknike
Franca

AJO ËSHTË NGA FRANCA

Klientët do të blejnë nga ne çdo muaj,
më lejoni të rekomandoj lente me kosto efektive me cilësi të mirë ngjyrash.
Më pëlqejnë shumë këto ngjyra, shumë komode për t'u veshur, pa parehati.

mbeshtetje teknike mbeshtetje teknike

Emiratet

mbeshtetje teknike
mbeshtetje teknike mbeshtetje teknike
Emiratet

AJO ËSHTË NGA EMIRATET E BASHKUARA ARABE

متطلبات العميل هي السرعة والجودة
Serيع ومتساعد وجودة ممتازه استغرق فقط 7ايام

Anglia

mbeshtetje teknike
mbeshtetje teknike mbeshtetje teknike
Anglia

AJO ËSHTË NGA ANGLIA

Ajo i kushton shumë vëmendje ndjenjës dhe komoditetit të veshjes së syve.
komunikim i mirë, shërbim i mirë ndaj klientit, transport i shpejtë, paketim shumë i dobishëm,
pa dëmtime, dhe gjithashtu çmime të mira.Jam shumë i kënaqur dhe të gjitha ngjyrat e mia janë aty,
pa gabime, faleminderit

Gjermania

mbeshtetje teknike
mbeshtetje teknike mbeshtetje teknike
Gjermania

AJO ESHTE NGA GJERMANIA

Asaj i pëlqen ngjyra e re e DB.
Po, e mora sot, faleminderit shumë, gruaja ime e do atë,
faleminderit shumë, e vlerësoj shumë punën tuaj.

Suedia

mbeshtetje teknike
mbeshtetje teknike mbeshtetje teknike
Suedia

AJO ËSHTË NGA SUEDIA

Ajo i kushton vëmendje të madhe ndjenjës dhe rehatisë
të mbajtjes së syve.
Faleminderit.lentet më të mira me cilësi shumë të mirë shërbime personalizimi më të mira.
Dua të falënderoj Yollanda për profesionalizmin. Është porosia ime e dytë dhe jam i sigurt
që do të porosis gjithnjë e më shumë !!!

Tajlandë

mbeshtetje teknike
mbeshtetje teknike mbeshtetje teknike
Tajlandë

AJO ËSHTË NGA TAJLANDA

Ky klient është një klient i personalizuar dhe bën blerje
në sasi të mëdha çdo herë.
Faleminderit shumë, më pëlqeu shumë të punoja me ju.

Kuvajti

mbeshtetje teknike
mbeshtetje teknike
Kuvajti

AJO ËSHTË NGA KUVAIT

Ky klient gjithashtu bleu mallrat dhe i shiti përsëri.
Klienti u përgjigj më mirë dhe bëri një porosi përsëri.
kjo është porosia ime e dytë, jam shumë ekzistuese, klientit tim i pëlqejnë këto lente,
kaq e rehatshme dhe ka një larmi ngjyrash, shërbimi është i mahnitshëm,
komunikimi është i mrekullueshëm, dhe shumë i dobishëm, transporti ishte shumë i shpejtë,
mostra të rekomanduara dhe të marra gjithashtu, faleminderit...

Iraku

mbeshtetje teknike
mbeshtetje teknike
Iraku

AJO ËSHTË NGA IRAKU

Konsumatorët mendojnë ndikimin e veshjes në sy
është faktori kryesor në blerjen e saj.
lentet janë kaq të bukura dhe të rehatshme dhe duken kaq reale
ju nuk do të thoni se këto janë lente.

Shtetet e Bashkuara

mbeshtetje teknike mbeshtetje teknike
Shtetet e Bashkuara

AJO ka ardhur nga ne

Pas krahasimit të shumë kompanive dhe
duke parë fotot e vërteta të syve të tyre,
Më në fund vendosa të blej nga DB's.
Faleminderit Tammy. Mund të bëj një porosi tjetër së shpejti.
Shumë klientë blenë pothuajse të gjitha lentet I
te blera nga ju dhe kane ngjyra shume cilesore!

Kanadaja

mbeshtetje teknike mbeshtetje teknike
Kanadaja

AJO ËSHTË NGA KANADA

Ajo është një modele e bërë me porosi dhe
ka kërkesa të larta për lente.
Po, i mora faleminderit, por i harrova
për rastet, më duhet të blej raste për t'i provuar ato,
do t'i blej sot dhe do t'ju njoftoj. Por vajza
paketimi është kaq i bukur dhe ngjyrat e syve
kontakt mezi pres t'i provoj.

Omani

mbeshtetje teknike
mbeshtetje teknike mbeshtetje teknike
Omani

AJO ËSHTË NGA OMANI

Ky klient i kushton më shumë rëndësi komoditetit të syve
dhe ngjyra e bukur.
Sherbimi Sasha shume shume i mire...ajo iu pergjigj pyetjeve te mia me shume efikasitet..
Lentja mbërriti në kohë... Do të blejë përsëri kur të ketë më shumë porosi... faleminderit Sasha

Peruja

mbeshtetje teknike mbeshtetje teknike
Peruja

AJO ËSHTË NGA PERUA

Ajo ka bashkëpunuar me dyqanin tonë për një kohë të gjatë,
dhe ka kohë që blen mallra nga dyqani ynë.
Unë u mora me Sashën dhe ajo ishte shumë e sjellshme dhe e dobishme
dhe iu përgjigja të gjitha pyetjeve të mia dhe transporti ishte në kohë.... Jam plotësisht i kënaqur dhe mezi pres të bëj
më shumë biznes me këtë kompani profesionale dhe punonjës të respektuar
Dhe cilësia ishte e shkëlqyer... dhe kompania meriton pesë yje,
por Sasha meriton një milion yje

DYQANI JONË

Hetim Tani