јасна леќа
контактни леќи во боја
сиви леќи
контактни леќи
кафеава леска боја на очи
lentes de contacto
леќи во боја
јасна леќа
контактни леќи во боја
контактни леќи во боја
сиви леќи

Нашите производи

Повеќе>>
9_02

СИЛИКОН

ХИДРОГЕЛ

Нашите силиконски хидрогелни проѕирни леќи ја имаат истата висока пропустливост на кислород како Coopervision и посоодветна содржина на вода, што ви овозможува да ги носите долго време без сувост.Употребата на силиконски хидрогелен материјал со нано размери ги прави леќите помеки и поефикасни за заштита на очите.Направено е од технологијата за двојна навлажнувачка и заклучувачка вода што ги одржува вашите очи навлажнети и удобни за носење цел ден.Основната крива е дизајнирана како асферична површина, која може совршено да се вклопи во рожницата, овозможувајќи ви да уживате во искуство со голо носење.

ЈАСНА ЛЕЌА

ЛЕЌИТЕ НА РЕЦЕП МОЖЕ ДА СЕ ПРИСТАПУВААТ

Висока флексибилност Нема странски Висок кислород
Против стареење Чувство на телото Пропустливост
КОНТАКТ

НАША ПРЕДНОСТ

Фабрика

ComfPro Medical Devices Co., Ltd. е основана во 2002 година има сопствена фабрика. Нашата компанија зафаќа површина од 20000 квадратни метри Нашата компанија зафаќа површина од 20000 квадратни метри.Ние сме високотехнолошки претпријатие кое се фокусира на продажба, истражување, производство и продажба на контактни леќи за медицински уреди

OEM/ODM

Прилагодена услуга:
1. Шема на боја на објектив за содржина
2. Содржински објектив што користи циклус:
(Дневно, месечно, годишно)
3.Содржински дијаметар на леќата
4.Моќта на објективот за содржина
5. Содржина на вода во објективот
6. Пакување, лого, налепници за етикети итн
7.Друга услуга ве молиме контактирајте со нас

Сервис

1. ВО залиха: време на испорака 3-5 дена
Прилагодено: време на испорака 5-15 дена
2. Гаранција по продажбата: 5 години
3. Рекламирање на социјалните мрежи
4.Слики на модели и цена на големо
5. Логистички метод: DHL/FEdex/UPS/EMS
6. Плаќање: TT/Paypal/Кредитна картичка/Депозитна картичка/West Union
7. 24 часа онлајн 1V1 услуга

Глобален агент

1. Месечни купувања од 6000 пара или повеќе, или едно надополнување од 10000$, можете да станете наши ВИП клиенти.
2. Годишниот износ за купување достигнува 100000$ за да уживате во ексклузивната локална агенција.
3. Рекламирање на социјалните мрежи: Имаме 100.000 следбеници на Тикток, што може да ви помогне да го промовирате брендот на локално ниво.
4. За повеќе информации ве молиме контактирајте не.

Агенциски права

1.Станете агенција на нашиот бренд и добијте 30% попуст за првите 3 месеци!
2.Купете повеќе од 1000 пара, ќе имате бесплатни леќи, трепки, шајки за подарок.
3. Компанијата ќе ги обезбедува најновите модели на слики, промотивни слики и видеа секој месец за ВИП клиентите.
4. Бесплатни примероци на нови производи секој месец.

НАВИГАЦИЈА НА СЕРИЈАТА

  • позадина5
  • 2-CLEAR-LESES-СИЛИКОНЕХИДРОГЕЛ
  • 3-ЛУДИ-ОТЕКИ
  • 5-ПАКУВАЊЕ-ПРИСТАПУВАЊЕ
  • 6-КОНТАКТЕН-ЛЕК-ПРИРАЧНИК

Нашето фабричко видео

шенгчан

карта

Франција

техничка поддршка
техничка поддршка техничка поддршка
Франција

ТАА Е ОД ФРАНЦИЈА

Клиентите ќе купуваат од нас секој месец,
дозволете ми да препорачам економични леќи со добар квалитет на бојата.
Многу ми се допаѓаат овие бои, многу удобни за носење, без непријатност.

техничка поддршка техничка поддршка

Емирати

техничка поддршка
техничка поддршка техничка поддршка
Емирати

ТАА ПОТЕКНУВА ОД ОБЕДИНЕТИ АРАПСКИ ЕМИРАТИ

متطلبات العميل هي السرعة والجودة
Серий иметсаعد постоиة متتازه استغرق само 7ايام

Англија

техничка поддршка
техничка поддршка техничка поддршка
Англија

ТАА Е ОД АНГЛИЈА

Таа посветува големо внимание на чувството и удобноста при носењето на очите.
добра комуникација, добра услуга за клиенти, брза испорака, многу корисно пакување,
нема штета, а исто така добри цени.многу сум задоволна и сите мои бои се таму,
без грешки iw, благодарам

Германија

техничка поддршка
техничка поддршка техничка поддршка
Германија

ТАА Е ОД ГЕРМАНИЈА

Таа ја сака новата боја на ДБ.
Да, го добив денес, многу благодарам, мојата сопруга го сака,
Ви благодарам многу, навистина ја ценам вашата работа.

Шведска

техничка поддршка
техничка поддршка техничка поддршка
Шведска

ТАА Е ОД ШВЕДСКА

Таа посветува големо внимание на чувството и удобноста
на носење очи.
Ви благодариме.најдобриот објектив со многу добар квалитет и најдобри услуги за прилагодување.
Сакам да и се заблагодарам на Јоланда за професионализмот. тоа е мојата втора нарачка и сигурен сум
што ќе нарачувам се повеќе и повеќе !!!

Тајланд

техничка поддршка
техничка поддршка техничка поддршка
Тајланд

ТАА Е ОД ТАЈЛАНД

Овој клиент е прилагоден клиент и купува
во големи количини секој пат.
Ви благодарам многу, многу ми се допадна да работам со вас.

Кувајт

техничка поддршка
техничка поддршка
Кувајт

ТАА Е ОД КУВАЈТ

Овој клиент исто така ја купил стоката и ја продавал назад.
Клиентот подобро реагираше и повторно направи нарачка.
ова е мојата втора нарачка, многу постојам, на мојот клиент им се допаѓаат овие леќи,
толку удобна и има разновидни бои, услугата е неверојатна,
комуникацијата е прекрасна и многу корисна, испораката беше многу брза,
високо препорачани, а исто така и примени примероци, ви благодариме...

Ирак

техничка поддршка
техничка поддршка
Ирак

ТАА Е ОД ИРАК

Клиентите мислат на влијанието на носењето врз очите
е главниот фактор во нејзиното купување.
леќите се толку убави и удобни и изгледаат толку реално
не би рекол дека тоа се леќи.

Соединети Држави

техничка поддршка техничка поддршка
Соединети Држави

ТАА ДОАЃА ОД НАС

Откако ќе се споредат многу компании и
гледајќи ги нивните вистински слики од очите,
Конечно решив да купам од ДБ.
Ти благодарам Тами. Можеби наскоро ќе направам друга нарачка.
Многу клиенти ги купија скоро сите леќи I
купени од вас и се со одличен квалитет во боја!

Канада

техничка поддршка техничка поддршка
Канада

ТАА Е ОД КАНАДА

Таа е модел направен по нарачка и
има високи барања за леќи.
Да, ги добив, благодарам, но заборавив
за случаите, треба да купам случаи за да ги пробам,
Ќе ги купам денес и ќе те известам. Но, девојчето
пакувањето е толку убаво и боите на очите
контакт, едвај чекам да ги пробам.

Оман

техничка поддршка
техничка поддршка техничка поддршка
Оман

ТАА Е ОД ОМАН

Овој клиент посветува повеќе внимание на удобноста на очите
и убавата боја.
Услугата Саша многу добра... многу ефикасно одговори на моите прашања..
Објективот пристигна на време... Ќе купам повторно кога ќе има повеќе нарачки... благодарам Саша

Перу

техничка поддршка техничка поддршка
Перу

ТАА Е ОД ПЕРУ

Таа долго време соработува со нашата продавница,
и долго време купува роба од нашата продавница.
Се справив со Саша и таа беше многу љубезна и корисна
и одговори на сите мои прашања и испораката беше навреме... Јас сум целосно задоволен и со нетрпение очекувам да направам
повеќе бизнис со оваа професионална компанија и почитувани вработени
А квалитетот беше одличен... и компанијата заслужува пет ѕвездички,
но Саша заслужува милион ѕвезди

НАШАТА ПРОДАВНИЦА

Прашај сега