Супер природни контактни леќи MAGIC 8 Бои Евтини обоени леќи за очи Трговија на големо Меки леќи од 14,5 мм

Краток опис:


 • Име на брендот:Разновидна убавина
 • Место на потекло:КИНА
 • Серии:МАГИЈА
 • SKU:К19 К20 К21 К27 К31 К46
 • Боја:Волшебно сино |Волшебно сиво |Magic Hazel Magic Green |Накит |Wainut
 • Дијаметар:14,50 мм
 • Сертификација:ISO13485/FDA/CE
 • Материјал за објектив:ХЕМА/Хидрогел
 • Цврстина:Мек центар
 • Основна крива:8,6 мм
 • Дебелина на центарот:0,08 мм
 • Содржина на вода:38%-50%
 • Моќност:0.00-8.00 часот
 • Користење на циклуси:Годишно/месечно/дневно
 • Бои:Прилагодување
 • Пакет леќи:ПП Блистер (стандардно) / Изборно
 • Детали за производот

  Профил на компанијата

  Нашите услуги

  Ознаки на производи

  总视频-Карица

  Детали за производот

  МАГИЈА

   

  1. Ослободете ја вашата внатрешна магија: DBEYES MAGIC серија

  Зачекорете во царството каде што волшебноста и убавината се спојуваат со серијата MAGIC на контактните леќи на DBEYES.Повеќе од само леќи, оваа колекција е доказ за трансформативната моќ на илузијата, додавајќи етеричен допир на вашиот поглед преку објективот на уникатност и магија.

  2. Илузија на бесконечни можности

  MAGIC леќите ги надминуваат обичните подобрувања;создаваат илузија на бесконечни можности.Секој објектив е дизајниран да ве пренесе во свет каде што вашите очи стануваат платно за огромен број волшебни изрази, откривајќи ја магијата во себе.

  3. Уметност во секое трепкање

  Искусете ја уметноста со секое трепкање со серијата MAGIC.Овие леќи не се само за промена на бојата на очите;тие се за создавање ремек-дело со секој поглед.Сложените модели и дизајни додаваат елемент на изненадување и фасцинација, претворајќи ги вашите очи во уметничко дело.

  4. Обликување на вашата реалност преку илузија

  MAGIC леќите ве покануваат да ја обликувате вашата реалност преку илузија.Без разлика дали сакате да ја подобрите вашата природна убавина или да создадете храбар, одземен изглед, овие леќи се вашата алатка за самоизразување.Прифатете ја магијата на трансформацијата и оставете ги вашите очи да раскажат приказна.

  5. Надвор од перцепцијата, станувајќи незаборавен

  MAGIC леќите ја редефинираат перцепцијата, правејќи го вашиот поглед незаборавен.Со играње со бои, дезени и илузии, овие леќи обезбедуваат секој поглед да стане момент за паметење.Вашите очи стануваат почеток на разговорот, ги плени срцата и остава траен впечаток.

  Во свет каде реалноста често се претопува во секојдневие, серијата DBEYES MAGIC ве поканува да зачекорите во извонредното.Овие леќи не се само додаток;тие се допир на магија што ви дава моќ да го прифатите извонредното во вашето секојдневие, трансформирајќи го вашиот поглед во волшебно уметничко дело.Откријте ја магијата во вас со DBEYES.

   

  биаодан
  k21
  k20
  k19
  12
  11
  9

  Препорачани производи

  Наша предност

  合集
  зошто да не одберете нас
  ЗОШТО ИЗБОР (1)
  ЗОШТО ИЗБОР (3)
  ЗОШТО ИЗБОР (4)
  ЗОШТО ИЗБОР (5)
  Венци

   

   

   

   

   

   

   

  КАЖЕТЕ МИ ГИ ПОТРЕБИТЕ ЗА КУПУВАЊЕ

   

   

   

   

   

  ВИСКОКВАЛИТЕТНИ ЛЕЌИ

   

   

   

   

   

  ЕВТИНИ ЛЕЌИ

   

   

   

   

   

  МОЌНА ФАБРИКА ЗА ЛЕЌИ

   

   

   

   

   

   

  ПАКУВАЊЕ/ЛОГО
  МОЖЕ ДА СЕ ПРИЛАГОДИ

   

   

   

   

   

   

  СТАНЕТЕ НАШ АГЕНТ

   

   

   

   

   

   

  БЕСПЛАТЕН ПРИМЕРОК

  Дизајн на пакети

  f619d14d1895b3b60bae9f78c343f56

  Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја

 • Претходно:
 • Следно:

 • текст

  ea49aebd1f0ecb849bccf7ab8922882Компанија Профил

  1

  Калап за производство на леќи

  2

  Работилница за вбризгување на мувла

  3

  Печатење во боја

  4

  Работилница за печатење во боја

  5

  Полирање на површината на објективот

  6

  Откривање на зголемување на објективот

  7

  Нашата фабрика

  8

  Италијанска меѓународна изложба на очила

  9

  Светската изложба во Шангај

  нашите услуги
 • Поврзани производи