Kujdesi i lenteve të kontaktit me ngjyra të buta dhe me tym të përditshëm Furnizuesi i lenteve për shpërndarje të shpejtë të kontakteve me ngjyrë të markës private

Përshkrim i shkurtër:


 • Emri i markës:BUKURI E NDRYSHME
 • Vendi i origjinës:Kinë
 • Seria:e tymosur
 • Certifikimi:ISO13485/FDA/CE
 • Materiali i lenteve:HEMA+NVP/Hydrogel
 • Fortësia:Qendër e butë
 • Kurba bazë:8.6 mm
 • Trashësia e qendrës:0.08 mm
 • Diametri:14.0mm0/14.20mm/14.50mm/22mm
 • Përmbajtja e ujit:38%-55%+UV
 • Fuqia:-8.00~0.00
 • Përdorimi i periudhave të ciklit:Vjetore / Mujore / Ditore
 • Ngjyrat:Single/Më shumë Tone
 • Paketa e lenteve:Flluskë PP / Shishe qelqi / Opsionale
 • Paketa/Logo:OEM&ODM
 • Detajet e produktit

  Profili i Kompanisë

  Shërbimet tona

  Etiketat e produktit

  总视频-Mbulesa

  detajet e produktit

  Tymuese

  Një dritare drejt universit:

  Seria Space-Walk është frymëzuar nga mrekullitë e pafundme të kozmosit.Nga galaktikat magjepsëse te yjet me gaz, lentet tona kapin bukurinë qiellore që na rrethon.Me një gamë të larmishme ngjyrash dhe dizajnesh, tani mund të kanalizoni madhështinë e universit përmes syve tuaj.Eksploroni kozmosin me nuanca si Nebula Blue, Stardust Silver dhe Galactic Green dhe filloni shëtitjen tuaj në hapësirë.

  Komoditeti si prioritet:

  Ndërsa Seria Space-Walk ka të bëjë vetëm me estetikën, ne nuk e kemi harruar rehatinë.Lentet tona janë krijuar me saktësi, duke përdorur materiale që kanë prioritet shëndetin dhe mirëqenien e syve tuaj.Këto lente janë të frymëmarrjes dhe të dizajnuara për përdorim të zgjatur, duke siguruar që sytë tuaj të mbeten të freskët dhe të rehatshëm gjatë gjithë ditës.

  Rizbuloni shikimin tuaj:

  Bashkohuni me ne në një udhëtim për të rizbuluar shikimin tuaj me Serinë Smoky të Lenteve të Kontaktit DBEYES.Përjetoni universin në një dritë krejtësisht të re dhe përqafoni një pamje që është jashtë kësaj bote.Këto lente janë perfekte për raste të veçanta ose thjesht për ato momente kur dëshironi të ndiheni sikur po ecni mes yjeve.

  Ngrini stilin tuaj dhe shprehni kozmosin tuaj të brendshëm me lentet e kontaktit DBEYES.Seria Space-Walk është portali juaj në pafundësi dhe ne jemi këtu për t'ju ndihmuar ta eksploroni atë.Hapni sytë ndaj mrekullive të universit sot!

  biaodan
  02
  04
  06
  08
  MO-Smoky (11)
  MO-Smoky (12)
  MO-Smoky (13)
  MO-Smoky (15)
  MO-Smoky-(52)_02
  Fa15-madhështor (46)

  Produktet e rekomanduara

  Kina prodhon premium me shumicë të lirë

  Kina prodhon premium me shumicë të lirë

  Kina prodhon premium me shumicë të lirë

  Kina prodhon premium me shumicë të lirë

  Kina prodhon premium me shumicë të lirë

  Kina prodhon premium me shumicë të lirë

  Kina prodhon premium me shumicë të lirë

  Kina prodhon premium me shumicë të lirë

  Avantazhi ynë

  pse na zgjodhet ne
  PSE ZGJEDHUR (1)
  PSE ZGJEDHUR (3)
  PSE ZGJEDHUR (4)
  PSE ZGJEDHUR (5)
  wenzi

   

   

   

   

   

   

   

  MË TRUAN NEVOJAT TUAJA PËR BLERJE

   

   

   

   

   

  LENTE ME CILESI TE LARTE

   

   

   

   

   

  LENTE TË LIRA

   

   

   

   

   

  FABRIKE E FUQYSHME LENSE

   

   

   

   

   

   

  PAKETIMI/LOGO
  MUND TË PERSONALIZOHET

   

   

   

   

   

   

  Bëhuni Agjenti ynë

   

   

   

   

   

   

  MOTORI FALAS

  Dizajni i paketës

  f619d14d1895b3b60bae9f78c343f56

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • teksti

  ea49aebd1f0ecb849bccf7ab8922882Kompania Profili

  1

  Kallëp për prodhimin e lenteve

  2

  Punëtori për injektimin e mykut

  3

  Printim me ngjyra

  4

  Workshop printimi me ngjyra

  5

  Lustrim i sipërfaqes së lenteve

  6

  Zbulimi i zmadhimit të lenteve

  7

  Fabrika jonë

  8

  Ekspozita Ndërkombëtare e Syzeve në Itali

  9

  Ekspozita Botërore e Shangait

  shërbimet tona
 • produkte të lidhura